Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Kapadokya 3 gece konaklamalı | Konaklamalı Tur - 450.00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

kapadokya 3 gece konaklamalı tur

Program

GÜZEL ATLAR DİYARI!!!

KAPADOKYA

22-25 KASIM 2 GECE Y.P. OTEL KONAKLAMA 3 GECE 3 GÜN

22 Kasım Akşam Saat 19:00'da Üçkuyular Opet Benzin ist. önü19:20’de Üçyol Yazahaneler, 19:45 Karşıyaka Anıt Heykeli 20:15 Bornova Ege Üniversitesi Hastanesi önünden misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Kula, Afyon ve Konya’da vereceğimiz molalarımızın sonrasında sabah saatlerinde Aksaray’a ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı (Ekstra) Aksaray'da Ağaçlı tesislerinde serbest olarak alıyor...

1.GÜN: Türkülere konu olan HASAN DAĞI’nı görerek içinden Melendiz deresinin aktığı 105 kilisenin bulunduğu IHLARA VADİSİ’ne ulaşıyoruz. Vadide bulunan bazı kiliseleri gezdikten sonra on binlerin sığınağı, büyüleyici bir yer olan DERİNKUYU YER ALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Bölgenin en güzel vadilerinden olan GÜVERCİNLİK vadisine geçiyoruz ve fotoğraflarımızı çekiliyoruz. ÜRGÜP’e doğru yol alırken 3 Güzeller’de durup akşam güneşini izliyoruz, sonrasında ORTAHİSAR’da limon depolarını gördükten sonra,otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.4 yıldızlı MUSTAFA OTEL ÜRGÜP MERKEZ

2.GÜN: Sabah Otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp DERVENT VADİSİ’NE gidiyoruz ve burada fotoğraflarımızı çekiliyoruz. PAŞABAĞ’a geçip 3 başlı devasa peribacalarını görüyoruz, sonrasında HACI BEKTAŞ VELİ ve BALIM SULTAN türbeleri ve dergahlarını gezdikten sonra SEMAH gösterilerini izliyoruz. Gösterilerin ardından ONİX Taş Atölyelerini geziyoruz. Alışverişimiz sonrasında bölgenin mimari dokusunun yansıdığı özel bir mekanda yöresel öğle yemeğimizi alıyoruz. (ekstra)Öğle yemeği sonrasında AVANOS’a SERAMİK ATÖLYELERİ’ni dolaşıyoruz. GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ ziyaretimizi tamamlayıp, Turasan Şarap Mahsenlerinde Şarabın tarihçesini dinliyoruz ve Şarap Alışverişlerimizi tamamlıyoruz. Asmalı Konağı unutmadık!!! Konak gezimizin sonunda Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz. Bölgenin olmazsa olmazı TÜRK GECESİ eğlencesi(Ekstra). Konaklama otelimizde .

4 yıldızlı MUSTAFA OTEL ÜRGÜP

3.GÜN: Otelde alacağımız açık büfe Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor,Nevşehir den geçip Konya’ya geliyoruz Gel, gel, ne olursan ol yine gel,İster kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel diyen HZ. MEVLANA MÜZE ziyaretimizi yapıp, öğle yemeğimizi Konya'da alıyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar sonrasında İzmir’e ulaşıp bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz

Fiyata Dahil Olanlar

  GEZİ FİYATINA DAHİL OLANLAR
  * 2 Gece Otel konaklama
  * Lüx Otobüsle ulaşım
  * Otellerde alınan Sabah Kahvaltısı(2)ve
  Akşam yemekleri (2)
  * Seyahat sigortası
  * Rehberlik hizmeti
  * Araçta Sıcak Soğuk acenta İkramları
  * Martı Tur Refakati

Fiyata Dahil Olmayanlar

  GEZİ FİYATINA DAHİL OLMAYANLAR
  * Müze ve ören yeri girişleri
  * İlk gün sabah kahvatısı ve Öğle yemekleri
  * Türk gecesi(75 TL)
  * Yemeklerde alınan içecekler
  * Molalarda yapılan harcamalar

   

  *Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

  * 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

  * Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

  * Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

  *Müze kart almanız önerilir. TÜRSAB İZMİR ofisinden temin edebilirsiniz.18 yaş altı Çocuklar, 65 Yaş ve üstü TC vatandaşları, Gaziler, Şehit ve Gazilerin eş ve çocukları Müzelere Ücretsiz girme Hakkına sahiptir.

  * Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

  KİŞİ BAŞI ÜCRET: 450 TL

  0-6 YAŞ KOLTUK ALINIR İSE: 250 TL

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 450.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
475TL
489TL
500TL
Word Kart
475TL
489TL
500TL
Maksimum
475TL
489TL
500TL
Axess
475TL
489TL
500TL
Paraf
477TL
490TL
518TL
CardFinans
477TL
490TL
518TL

TANITIM VİDEOSU