Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Muğla Geyik Kanyonu Kanatlı Bahçe Yuvarlak Çay | Günübirlik Tur - 80.00TL

Kültür Turu
Program: 01/01/2017 Fiyat TL
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Muğla Geyik Kanyonu Kanatlı Bahçe Yuvarlak Çay

Program

MUĞLA GEYİK KANYONU /KANATLIBAHÇE/YUVARLAK ÇAY 
Sabah belirtilen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyoruz.İlk durağımız Aydın-Çine ilçesinde kahvaltı yapıyoruz.Kahvaltı molasının ardından ismini geyiklerin geçiş güzergahı olmasından dolayı alan ,Muğla’nın keşfedilmeyi bekleyen adresi GEYİK KANYON’una gidiyoruz. Muğla'nın Ula ilçesine bağlı Arıcılar köyü sınırlarında yer alan 20 kilometre uzunluğundadır. Geyik Kanyonu, son yıllarda doğa sporcuları ve fotoğrafçılar tarafından ilgi görüyor.
Bünyesinde barındırdığı irili ufaklı eşsiz görünümdeki şelaleleri, bitki örtüsü, yaban hayatı ve parkurları ile Muğla'nın "Gizli doğa cenneti" olarak anılıyor. "Fauna açısından da oldukça zengin olan kanyonda ziyaretçiler, mağara içlerinde sarkıt ve dikitleri, irili ufaklı çok sayıda şelaleyi, endemik bitki türlerini, sığla ağaçlarını görebilir, dağ keçilerine rahatlayabilirler.Buradaki gezimizi tamamlayıp öğle yemeği için kanatlı restauranta gidiyoruz. Doğayla iç içe olan tesisimizde alacağımız öğle yemeğinin ardından YUVARLAK ÇAY a gidiyoruz.
Köyceğiz İlçesinin kuzeydoğusunda bulunan Yuvarlakçay Topgözü Pınarlarından doğar ve Dalyan Ovası’nın kuzeyindeki suları toplayarak Köyceğiz Gölü’ne dökülür.Yuvarlakçay’ın kaynağı göle yaklaşık 30 km. uzaklıktadır.Yuvarlakçay’ın ovaya girdiği yerlerdeki debisi 8.8m3 Yaz döneminde sulamada kullanıldığından göle taşıdığı su miktarlarında azalma olmaktadır.Yuvarlakçayı’nın kaynağından itibaren çeşitli istasyonlarda yapılan su kirliliği analizlerinde, kaynaktaki suyun 1.sınıf kalitede olduğu görülmüştür.Bu çayın üzerinde birçok dinlenme amaçlı işyerleri vardır.buradaki çay kahve molası verip,yüzmek isteyen yüzmek isteyenler için yüzme seçeneğinden sonra Yuvarlak Çayla vedalaşıp İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  Dahil olan Hizmetler

  -Ulaşım

  -Rehberlik

  -Gezi Sigortası

  -Acente refakati

Fiyata Dahil Olmayanlar

  Dahil olamayan Hizmetler

  sabah kahvaltısı

  Öğlen yemeği

  Müze ören yeri giriş Ücretleri

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 80.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
84TL
87TL
89TL
Word Kart
84TL
87TL
89TL
Maksimum
84TL
87TL
89TL
Axess
84TL
87TL
89TL
Paraf
85TL
87TL
92TL
CardFinans
85TL
87TL
92TL

TANITIM VİDEOSU