Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Manisa Spil Dağı Turu | Günübirlik Tur - 99.90TL

Kayak Turları
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Manisa spil dağı turu mesnevihane ağlayan kaya

Program

İzmir çıkışlı Çiçekli Köy kahvaltı Manisa Spil Dağı Turu

Sabah belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyor güzel bir gün geçirmek için yola çıkıyoruz. Özel serpme kahvaltımızı yapmak için Çicekli Köy’e varıyoruz. Burada alacağımız açık büfe kahvaltımızın (ekstra) ardından Manisa’ya doğru hareket ediyoruz. Sabuncu beli tünelinden geçip, Manisa şehir içinden geçip Spil yoluna girceğiz. Girişte Niobe Ağlayan Kaya’yı göreceğiz. Burada Ağlayan kayanın hikâyesini dinliyoruz.
Ardından Mevlevi Hane’yi ziyaret edip yetkililerden burası hakkındaki detaylı bilgileri aldıktan sonra Spil Dağ’ına çıkıyoruz.
Spil Dağ’I deniz seviyesinde 1513 metre yükseklikte bulunmaktadır. Spil Dağ’ına çıktıktan sonra burada var olan vahşi atları( Yılkı atı) görme imkânı buluyoruz. Bugün anadoluda tabiatta serbest dolaşan yabani atlara Yılkı denmektedir.
Spil Dağ’ında bulunan Spil Milli Parkına giriş yapılıktan sonra karın tadını doyasıya çıkarmak adına serbest zaman buluyoruz. Burda karın ve doğanın tadını çıkardıktan sonra hava şartlarına göre dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Öğlen yemeği için Manisa şehir merkezine gidiyoruz. Şehir merkezinde Manisa Kebabı yiyebilme imkânı buluyoruz (ekstra). Manisa’ da Saruhan Park’a gidiyor sıcacık bir sahlep molası veriyoruz. Hemen sonrasında Saruhanoğullar’ nın kurucusu Saruhan Bey’in Türbesi’ni görüyor ve Manisa’nın o muhteşem eserlerini gezmeye başlıyoruz. Muradiye, Sultan Camilerini ve Hafsa Sultan Şifahanesi Tıp Tarihi Müzesi’ni gezdikten sonra otobüsümüzdeki yerimizi alıyor ve İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Bir daha ki MARTITUR organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olanlar

  < ULAŞIM ve ÇEVRE GEZİLERİ

  < REHBERLİK HİZMETİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

  < SABAH KAHVALTISI

  < ÖĞLE YEMEĞİ

  < MÜZE ve ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  < SPİL DAĞI MİLLİ PARKI

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 99.90 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
105TL
108TL
111TL
Word Kart
105TL
108TL
111TL
Maksimum
105TL
108TL
111TL
Axess
105TL
108TL
111TL
Paraf
106TL
109TL
115TL
CardFinans
106TL
109TL
115TL

TANITIM VİDEOSU