Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Seferihisar Mandalina Festivali Turu | Günübirlik Tur260 - 120.00TL

Kültür Turu
Program:
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

İzmir Çıkışlı mandalin festivali mandalina festival turları İzmir çıkışlı mandalin festivali turu, İzmir çıkışlı festival turları,2021 mandalin festivali 2021 mandalin feslicali izmir

Program

Sabah kahvaltımızı yelkide aldıkdan sonar, İlk olarak Bademler Köyüne gitmek üzere yola çıkıyoruz.Türkiye’nin ilk köy tiyatrosunu kuran, 80 yılı aşkın süredir faaliyette olan kütüphanesi ve bir oyuncak müzesi ile kültürel olarak da önemi bir yere sahip olan Bademler Köyü’nde yapacağımız gezi ile köyü ve içinde yaşayan insanları daha yakından tanıma şansı buluyoruz ve Seferihisar’a doğru yola çıkıyoruz. Çarşı Meydanında düzenlenecek festival için Seferihisar Mandalina festivali programını dinliyoruz, ve Festival alanında serbest zaman veriyoruz.. Festival alanında vericeğimiz serbest zamanın ardından Seferihisar’ın deniz kıyısına kurulu şirin ve tarihi yerleşimi Sığacık’a gidiyoruz. Türkiye’nin ilk “Yavaş Şehir” ünvanını taşıyan, sakin ve huzurlu atmosferi ile zamanın durmaya yakın aktığı Sığacık’ta, rehberimiz eşliğinde rengarenk sokakları ile ziyaretçilerini büyüleyen Kaleiçi’ni keşfe çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanı tamamladıktan sonra yeniden aracımız ile buluşarak bölgenin en önemli antik liman yerleşimi olan, son yıllarda yapılan kazılar ile adını tüm dünyaya duyurmayı başaran Teos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Rehberimiz önderliğinde adım adım gerçekleştireceğimiz gezi ile arkeolojik kazıları devam eden Dionysos Tapınağı, Agora, Antik Tiyatro gibi kalıntıları ve 3 bin yıla merdiven dayamış, Seferihisar’ın sembolü olan Umay Nine Ağacı’nı görerek fotoğraflıyoruz. Gezimizin ardından biriktirdiğimiz güzel anıları ve yeni dostlukları yanımıza alarak İzmir’e dönüyor, bir başka MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. 

Fiyata Dahil Olanlar

  * Ulaşım 

  * Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

  * Gezi Sigortası

  * Acente refakat

Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Müze ören Yeri Giriş ucretleri

  *Öğlen Yemeği 

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 120.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
127TL
130TL
133TL
Word Kart
127TL
130TL
133TL
Maksimum
127TL
130TL
133TL
Axess
127TL
130TL
133TL
Paraf
127TL
131TL
138TL
CardFinans
127TL
131TL
138TL

TANITIM VİDEOSU