Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Dalaman Kaş Kalkan Demre Dalyan Konaklama | Konaklamalı Tur - 590.00TL

Yaz Turları
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Dalaman–kaş–kalkan-Demre-Dalyan konaklama

Program

DALAMAN–KAŞ–KALKAN-DEMRE-DALYAN

3 GECE- 4 GÜN

1.GÜN: Sabah saat 06:15’te Karşıyaka Anıt 06:35’da Bornova ege üniversite hastane 07:00’da Üçyol, 07:20’te Üçkuyular Opet konuklarımızı aldıktan sonra şehrin gürültü ve stresinden kurtulup rüya gibi bir tatil geçirmek üzere turumuza başlıyoruz.Sabah kahvaltımızı yol güzergahında serbest olarak alıyor(Ekstra) ve Çine’de Sabah kahvelerimizi içmek üzere uygun bir tesiste mola alıyoruz. Kahve molamız sonrasında, Dalyan‘a hareket etmek üzere buradan ayrılıyoruz. Öğle saatlerinde Dalyan’a ulaşıp tekne turumuza başlıyoruz. Caretta Caretta’ların izinde Caunos Antik kenti Kaya Mezarları’nı seyrederek tekne turumuzun keyfini çıkartıyoruz ve İztuzu Plajı‘na ulaşıyoruz. İztuzu Plajı’ndaki tatlı su ile tuzlu suyun birbirine karıştığı noktada yüzme molasının ardından teknemiz ile tekrar Dalyan’a ulaşıyoruz ve Göcek yolu üzerinden Dalaman’da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Otelimizin Havuzundan faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 4*lı Dalaman Lykia resort

2.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıp, Saklıkent’e gidiyoruz. Buz gibi suların Ovaya ulaştığı noktada 17 km.’lik kanyonun içlerine kısa ve zevkli bir yürüyüş yapıyoruz. Saklıkent’ten ayrıldıktan sonra Kalkan’a hareket ediyoruz ve kısa bir yolculuk sonrasında Kalkan’a ulaşıyoruz. Limanda kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra Kaputaş Koyu’nun eşsiz manzarasını fotoğraflıyoruz ve Demre’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği için Demre’de vereceğimiz serbest zaman sonrasında limanda bizi bekleyen teknelerimiz ile Batık şehir Kekova’ya doğru yol alıyoruz. Kekova Adası'nın karşısında bulunan, Kale Köyü ve Ceneviz Kalesi bulunan Simena, denizin içindeki lahit mezarların görülmesi ve alınacak yüzme molasının ardından, Meis Adası’na kuş uçumu mesafedeki Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş‘ta akşam çaylarımızı yudumladıktan sonra-Dalaman’a geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.4*lı Dalaman Lykia Resort

3.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz ve Göcek’te bulunan Gezi teknemiz’e gidiyoruz. Oniki adalar ve Yassıcalar bölgelerindeki muhteşem koyları gezdikten sonra akşamüstü saat 17:00 civarı tekrar Göceğe geri dönüyor ve Dalaman’daki otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz.4*lı dalaman lykia resort

4.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe aldıktan sonra, otelimizden ayrılıyor ve geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Geri dönüş yolculuğumuzda Akyaka’ya uğruyor burada Sualtı florası zengin olan Azmak tekne turuna çıkıyor ve keyifli dakikalar geçiriyoruz. Öğle yemeğimizi burada serbest olarak alıyor ve akşamüzeri saatlerinde yolda vereceğimiz gee,rekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım 

  *3 gece otelde konaklama

  *Otelde alınan Sabah Kahvaltısı(3)

  Akşam yemeği (3)

  *Seyahat Sigortası

  *Martı Tur refakati

  *Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

  *Müze ve Örenyeri girişleri

  *Dalyan, Göcek, Azmak tekne tur ücretleri

  * Öğlen yemekeleri

  *Otelde alınan ıcecekler

   

   

   

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 590.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
623TL
641TL
655TL
Word Kart
623TL
641TL
655TL
Maksimum
623TL
641TL
655TL
Axess
623TL
641TL
655TL
Paraf
625TL
643TL
679TL
CardFinans
625TL
643TL
679TL

TANITIM VİDEOSU