Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

İstanbul Hırka-ı Şerif Camiler Oruç Baba Türbesi | Konaklamalı Tur - 299,00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

2 GECE – 2 GÜN 09-10 HAZİRAN --- 10 HAZİRAN KADİR GECESİ ÖZEL

Program

1.GÜN: 09.06.2018 Gece saat 23:00 Üçkuyular Opet 23:15 Üçyol 23:30 Buca Eroğlu iş hanı Önü 23:45 Bayraklı Üst Geçit 00:00 Karşıyaka anıt 00:15 Bornova ege üniversite hastaneden konuklarımızı aldıktan sonra Huzur dolu bir iftar geçirmek amacı ile turumuza başlıyoruz. Gece Savurumuzu bursada yaptıktan sonra Sabah namazını Bursa ulu camii de kılıyoruz. Ulucami, Evliya Çelebi’nin ifadesiyle Bursa’ nın Ayasofya’sıdır, Demiş ve cümlelerine Hızır a.s Ulucamideki vav harfinin önünde her sabah namaz vakti gelip orda namaz kılıyormuş. eğer bir gün Ulucamiye giderek namaz kılacak olursanız mutlaka vav harfinin orda namaz kılın. Belki Hızır a.s'la birlikte namaz kılarsınız. Şeklinde seyahatnamesi bahsetmiştir. Bursa da sabah namazının ardından Yalova üzerinden İstanbul’a ulaşıyoruz. Sabah tur programımıza ilk önce mezarının uzunluğu 17 metre, genişliği de 4 m olan YUŞA HAZRETLERİNİ ziyaretle başlıyoruz. Dualarımızı ettikten sonra, EYÜP SULTAN CAMİİ’NE gidiyoruz, türbe ziyaretimizin ardından, PİERRE LOTİ tepesine çıkıyoruz. Halicin muhteşem manzarasını seyrettikten sonra SÜLEYMANİYE Camii ziyaretimizi de gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz. İftarımızı İster otelimizde isterseniz de sultan Ahmet meydanında yaptıktan sonra, Sultan Ahmet camii de teravih namazları kılabilir ve buradaki Ramazan eğlencelerini izleyebilirsiniz. Konaklama otelimizde.

Konaklama otelimizde. Lady Diana Hotel  http://www.ladydianahotel.com/tr

 

2.GÜN: Sahur yemeğimizi otelimizde alıyoruz, ve Otelimizden çıkış yapıyoruz. İstanbul Turunun olmazsa olmazı olan BOĞAZ TURU’na katılıyoruz. Rehberimiz eşliğindeki Boğaz turumuzun ardından Mısır Çarşısında Serbest Zaman verip sonrasında ŞEHZADEBAŞI CAMİİ, HIRKA-İ ŞERİF CAMİİ, FATİH CAMİİ ziyareti ve ardından Kadir gecesinin iftarını oruç baba türbesinde açıyoruz. Ardından İzmir’e geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda Alıcağımız Sahur kahvaltısının ardından Sabah 06:00 saatlerinde İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki MARTI TUR’da Buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşım

  *1  gece  otelde konaklama

  *Otelde  alınan Sahur Kahvaltısı(1)

  Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  *Programda belirtilen  tüm  turlar

  *Otobüsteki Sıcak ve Soğuk İkramlar

  *Seyahat Sigortası

  *Martı Tur refakati

Fiyata Dahil Olmayanlar

  *Öğle yemekleri

  *Otelde alınan içecekler

  *Müze ve Örenyeri girişleri

  *İstanbul Boğaz tekne turu 25₺

  Akşam İftar yemeği

   

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 299,00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
316TL
325TL
332TL
Word Kart
316TL
325TL
332TL
Maksimum
316TL
325TL
332TL
Axess
316TL
325TL
332TL
Paraf
317TL
326TL
344TL
CardFinans
317TL
326TL
344TL

TANITIM VİDEOSU