Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Ramazan Bayramı Ermenek Nadire Kanyonu Mersin 3 Gece 3 Gün | Konaklamalı Tur202 - 869.00TL

Kültür Turu
Program:
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Ramazan Bayramı Ermenek Nadire Kanyonu Mersin 3 Gün 3 Gece

Program

RAMAZAN BAYRAMINDA!!!

ERMENEK NADİRE KANYONU

MERSİN

3-7 HAZİRAN

3 GECE OTEL KONAKLAMA 3 GECE 3 GÜN

1.GÜN: 3 Haziran Arife Gece saat 21;00’de Üçyol yazahaneler , 21:15’de Şirinyer Eroğlu İş merkezi, 21;40 Karşıyaka Anıt, 22,00’da Bornova Ege üniversite hastane’den misafirlerimizi alıyor, Konya, Karaman, yolu üzerinden gidiyor kahvaltı molamızı(Ekstra) Karaman’da serbest olarak alıyoruz.

Mut yolu üzerinde bulunan yer köprü şelalesine gidiyoruz. Aracımızdan indikten sonra 30 dakikalık bir yolculukta kanyondan geçeceğimiz Göksu nehri sürekli yanımızda bize eşlik edecek Şelaleye ulaşmak için, Cennet gibi yollarda yürürken dağlık alan ve eşsiz temiz suyu fotoğraflıyor ve Ermenek Çayı’nın geçtiği kanyonun üzerinde yer alan köprüden devam ederek şelaleye ulaşıyoruz. Şelaleyi fotoğraflıyor ve Ermenek İlçesi merkeze gidiyor ve Karaman Oğulları Devrinde yaptırılan ilk büyük medrese olan, Karamanoğlu Hükümdarlarından Bedrettin Mahmut Bey’in oğlu Emir Musa Bey tarafından 1339 yılında yaptırılan Tol Medreseyi geziyor ve rehberimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Öğle yemeğimizi ( ekstra) ilçede serbest olarak alıyor ve Ermenek’te bulunan otelimize gidiyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan faydalanabilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2. GÜN: Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak otelimizde alıyor ve yaklaşık yarım saatlik yolculuğumuz sonrasında Nadire Kanyonuna ulaşıyoruz. Fariske çayının, Ermenek Goksuyu’na aktığı ve Ermenek Turkuaz Gölü sularının doldurduğu derin bir kanyon olan, özellikle yazın tekneyle yolculuğun tadını çıkarırken inanılmaz bir kanyonla karşılaşıyorsunuz. Aşılması zor Toroslar’ın tepeleri giderken Türkiye’deki görsel açıdan etkileyici manzaralarından biriyle karşı karşıya kalacağınız ve Kanyonun güneydoğu kıyısının sırtları, Nadire ormanlarıyla çevrili olan Muhteşem ormanlar, kanyonu inanılmaz bir güzelliğe büründürürken yumuşak rüzgar da sedir ve ardıçların kokusunu içimize çekeceğiz. Yaklaşık üç saatlik kanyon gezimiz sonrasında Ermenek İlçesi’nin bir başka güzelliği olan Zeyve Pazarı, mesire alanı’na gidiyor uz. Yaklaşık 500 yıllık bir tarihe sahip olan Zeyve Pazarı; Ermenek ilçemize bağlı, ilçeye 26 km. uzaklıktaki ikizçınar Köyü ile Yayla Pazarı köylerini ayıran dere üzerinde ve çevresinde kurulmuş; sayısı 300’e varan tarihi ulu çınarları, doğal güzellikleri, soğuk suları, yerleşim durumu, otantikliği, su değirmenleri, su hizarı, fırını, pazarı ile İç Anadolu Bölgesinde ve ilimizde başka örneği olmayan doğal güzellikleri fotoğraflıyoruz, öğle yemeğimizi burada serbest olarak alıyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

3.GÜN: Sabah kahvaltımızı açık büfe kahvaltı olarak alıyoruz ve Mut, Silifke yol güzergahın’dan Cennet Cehennem Mağarasına doğru yola çıkıyoruz. Mersin Silifke’de Bölgenin jeolojik yapısından dolayı da çokça mağara ve ilginç oluşumlar yer alan, yeraltı deresinin karstik yapıyı aşındırması ve kimyasal erozyonla tavanın çökmesi sonucu oluşmuş Cennet ve Cehennem mağaralarını geziyoruz. Yol güzergahımızda Silifke Kız kalesini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Tarsusa gidiyor ve sadece tarihiyle değil doğasıyla da insanı şaşırtan bir yer. Şehrin hemen hemen merkezinde yer alan Tarsus Şelalesi gibi bir güzelliğe sahip olmak her ilçeye kısmet olmuyor. Burası tek kelimeyle adı huzurla örtüşen cennet gibi bir yer olan Şelale’yi geziyor gezimizin sonunda Mersin şehir merkezine gidiyor panoramik şehir turumuz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. MERSİN

 

4.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe kahvaltı olarak alıyoruz ve Mut,Karaman yol güzergahından gidiyor öğle yemeğimizi Konya’da etli ekmek olarak alıyor ve dileyen misafirlerimizi Mevlana Camiiyi ve türbeyi gezdiriyor, Afyon yol güzergahından gerekli molalarımız sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Martı Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

*Araçta ve Tesislerde kaybolan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

* 07-12 yaş arası çocuklar otel konaklama rezervasyonunda, iki büyük yanında kalmak koşulu ile çocuk indiriminden yararlanabilirler.

* Paket tur programı katılımlarında, katılımcı sayısına göre küçük araç tahsis edilebilir.

* Acenta zorunlu kaldığı durumlarda (Yol ve Hava şartları vb.) daha önceden belirlenen tur programını değiştirebilir. Ziyaret edilen yerlerde taşıma kurumlarının otellerin sorumluluğunda olan durumlarda meydana gelebilecek aksaklıklardan Acenta sorumlu tutulamaz.

*Müze kart almanız önerilir. TÜRSAB İZMİR ofisinden temin edebilirsiniz.18 yaş altı Çocuklar, 65 Yaş ve üstü TC vatandaşları, Gaziler, Şehit ve Gazilerin eş ve çocukları Müzelere Ücretsiz girme Hakkına sahiptir.

* Akşam yemekleri otelin Konseptine göre Set menü veya Açık büfe olarak değişiklik gösterebilir.

 

 

 

 

 

 

 

Fiyata Dahil Olanlar

  *Lüx Otobüs ile ulaşımm

  *3 Gece Otel Konaklama

  *Otelde alınan(3 akşam yemeği

   Ve 3 Sabah kahvaltısı

  *Rehberlik Hizmeti

  *Seyahat sigortası *Acenta Refakati

Fiyata Dahil Olmayanlar

  * İlk gün sabah kahvaltısı

  *Öğle yemekleri

  *Müze ve ören yeri girişleri

  *Molalarda yapılan harcamalar

  *Ermenek kanyon tekne ücreti ve dolmuş ücreti ( 60 tl )

   

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 869.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
918TL
944TL
965TL
Word Kart
918TL
944TL
965TL
Maksimum
918TL
944TL
965TL
Axess
918TL
944TL
965TL
Paraf
920TL
946TL
999TL
CardFinans
920TL
946TL
999TL

TANITIM VİDEOSU