Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Isparta Lavanta turu Göller yöresi | Konaklamalı Tur210 - 400TL

Kültür Turu
Program:
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Isparta lavantalar ve göller

Program

 1.Gün: 
Değerli misafirlerimiz; 00:00 da turumuza başlıyoruz siz değerli misafirlerimizle ile MARTI TUR otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğu ile İzmir Çıkışlı Isparta Lavanta Turuna başlıyoruz. Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Keçiborlu köyünde oluyoruz. Gün doğumunu lavanta bahçelerinde karşılamak üzere Lavanta bahçelerine doğru gidiyoruz. Lavanta Bahçelerinin Arasında Kahvaltımızı yapıyoruz. Keçiborlu lavanta yetiştirmeye 1975'lerde başlıyor, köy sakinlerine verilen birkaç kök sonrası işler o kadar gelişiyor ki, Türkiye lavanta üretiminin yüzde 93ü bu küçücük köyde yetişir hale geliyor. Bu Hikaye çok ilham verici! Rehberimizin anlatımlarıyla bu  hikayeyi dinleyip, Mis gibi kokularıyla büyülen lavanta tarlalarını görüp, Lavanta toplama  ve bol bol bu anı fotoğraf çekerek ölümsüzleştirme imkanına sahip oluyoruz. (Birden fazla Elbise getirip değişik eliseler ile fotograf çeklilebilirsiniz.) Gezimizi tamamlayıp Ispartaya Doğru yola çıkıyoruz. Gül denince akla ilk gelen şehir olan Ispartada Isparta halılarını tanıyor ve çarşı içinde alışveriş molası verip öğlen yemeğimizi alıyoruz. Ardından Eğirdir gölüne doğru yola çıkıyoruz. Eğirdir Gölünde Eskiden Yunan nüfusun hakim olduğu Eğirdir’in eski taş ve ahşap evleri, bölgenin dar sokaklarına geziyoruz ve ardından sanki deniz kıyısındaymışız gibi akşam Kavelerimizi alıyoruz. Arından Otelimize doğru yola çıkıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün: Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrasında ,Isparta kentine Gül bitkisini tanıştıran Gülcü İsmail Efendi anıtı, Süleyman Demirel anıtı ve meşhur Gül heykelini görüyoruz. Isparta şehir merkezinde yapacağımız alışveriş sonrasında Burdur’un Ağlasun ilçesine ulaşıyoruz. Burada ki panoramik gezi sonrasında Batı Toroslara kurulmuş Sagalassos Antik Kenti ni gezmeye başlıyoruz. Sagalassos Antik Kenti içerisinde bulundurduğu Antoninler Çeşmesi, Agorolar, Hamam Kalıntıları, kişiye özel Kütüphanesi, Odeonu ve Dünya’nın en yüksekteki Antik Tiyatrosu olan, 9000 kişilik tiyatrosu ile bizi ağırlayacaktır. Antik kent gezimiz sonrasında Burdur istikametine doğru devam edip panoramik olarak Burdur il merkezini görüyoruz. Sonrasında Burdur Gölü’ne ulaşıyoruz. Burdur gölünde öğlen yemeğimizi alıp Göl de ki gezimiz sonrasında.“Türkiye’nin Maldivleri”olarak bilinen Salda Gölü’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraflar çekip, Salda Gölünün güzelliklerini yaşıyor isteğen misafirlemiz salga gölünün plaj imkanlarından faydalanabilir. Ardından 1 saatlik bir yolculuktan sona Uzun bir merdiven zinciriyle ulaşılan büyük yer altı mağarası ve açık yüzme havuzu Kaklık mağrasına ulaşıyoruz. Ardından İzmir’e doğru yol almaya başlıyoruz. İzmir’e varışta siz değerli konuklarımızla bir sonraki Martı Tur organizasyonun da buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  * ULAŞIM

  * 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

  * PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

  * HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ

  * HOTELDE 1 SABAH KAHVALTISI

  * MARTI TUR REFAKATİ

  * MARTI TUR ARAÇ İÇİ İKRAMLARI

  * SEYAHAT SİGORTASI

Fiyata Dahil Olmayanlar

  * MÜZE-ÖREN YERİ GİRİŞLERİ

  * ÖĞLEN YEMEKLERİ

  * EXTRA HARCAMALAR

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 400 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
422TL
434TL
444TL
Word Kart
422TL
434TL
444TL
Maksimum
422TL
434TL
444TL
Axess
422TL
434TL
444TL
Paraf
424TL
436TL
460TL
CardFinans
424TL
436TL
460TL

TANITIM VİDEOSU