Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Antalya Alanya Olympos Turu Akdeniz | Konaklamalı Tur224 - 2250TL

Yaz Turları
Program:
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

2 Gece Konaklamalı Antalya Turu

Program

1.GÜN

Gece belirlenen saatlerde belirlenen yerlerden siz değerli misafirlerimizi alıyoruz. AYDIN, DENİZLİ, ACIPAYAM, KORKUTELİ üzerinden uygun molalarla verdikten sonra Alanya’ya ulaşıyoruz. İzmir çıkışlı Alanya Antalya Olympos turumuza Dimçayın da kahvaltı yaparak başlıyoruz.Kahvaltımız ardından Dimçayı gezimizi yapıyoruz. İlk günümüzü Alanya ile değerlendiriyoruz. Kızıl kule, Bizans Kalesi, Arap Evliyası, Süleymaniye cami gibi önemli yerleri gezip Alanya merkez de serbest zaman ve öğle yemeği molamızın ardından havanın sıcaklığını Damlataş Kleopatra Plajında serinliyor Deniz ve güneşin keyfini çıkartıyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz.(Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde)

2.GÜN

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte otelden ayrılıyoruz.İlk olarak Antalya şehir turumuzu yapıyoruz  şehir merkezine geliyoruz. Bir turizm kenti olan ANTALYA' da KALE İÇİ, YAT LİMANI göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından Türkiye’nin en ünlü şelalerinden olan DÜDEN ve Kurşunlu Şelalesini geziyoruz.Konyaaltı plajına giderek hem serinliyor hemde öğle yemeğimizi alıyoruz.İsteyen misafirlerimiz ile birlikte Dev Akvaryumu ziyaret ediyoruz.Dev Akvaryum ziyaretimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz.(Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde)

3.GÜN

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Helenistik,Roma Bizans dönemine ait OLYMPOS antik kentine gidiyoruz. Kesin kuruluş tarihi bilinmemekle birlikte İ.Ö.167-168 yıllarında basılan Likya Birlik sikkelerinde adı geçen Olympos, Likya Birliği'nde üç oy hakkına sahip 6 şehirden biridir. Birlik'te Likya'nın doğusunu temsil etmiştir. Kentin günümüze ulaşmış kalıntılarının çoğu orman içinde ağaç ve çalılarla örtülüdür.Bu güzel antik kenti gezdikten sonra yürüyerek ÇIRALI PLAJI’na gidiyoruz.Plaj’da yüzme molası ardından yine yürüyerek OLYMPOS BEYDAĞI MİLLİ PARKI’na gidiyoruz.Öğle yemeğimizi burda alırken serbest zaman içerisinde dileyen misafirlerimiz OLYMPOS TELEFERİK’e çıkabilir keyifli dakikalar geçirebilir.Keyifli dakikalarımızın ardından rehberimizin belirlediği saatte ordan ayrılıyor ve Denizli-Aydın yolu üzerinden İzmir Çıkışlı Antalya Alanya Olympos turumuzu İzmir’de sizleri aldığımız noktalara bırakarak sonlandırıyoruz.Bir başka MARTI TUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  *ULAŞIM

  *REHBERLİK

  *2 GECE OTEL KONAKLAMA

  *2 SABAH KAHVALTISI VE 2 AKŞAM YEMEĞİ

  *SEYAHAT SİGORTASI

  *MARTI TUR REFAKATİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

  *KİŞİSEL HARCAMALAR

  *MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

  *TELEFERİK ÜCRETİ

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 2250 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
2376TL
2444TL
2498TL
Word Kart
2376TL
2444TL
2498TL
Maksimum
2376TL
2444TL
2498TL
Axess
2376TL
2444TL
2498TL
Paraf
2383TL
2450TL
2588TL
CardFinans
2383TL
2450TL
2588TL

TANITIM VİDEOSU