Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Pamukkale Termal Turu | Konaklamalı Tur247 - 3000TL

Kültür Turu
Program:

Kurşunlu Şelaleleri - Kurşunlu Kaplıcaları -  Karahayit köyü - Travertenler -   Cin Deliği -  Hierapolis Tiyatrosu -  Domityanus Kapısı

Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

1 gece konaklamalı Pamukkale Turu

Program

1.Gün

Sabah saat 07:00 duraklarımızdan belirtilen saatlerde siz değerli misafirlerimizle birlikte İzmir çıkışlı Denizli Pamukkale termal gezimize başlıyoruz. Yolda aldığımız kahvaltının ardından Kurşunlu Şelalelerine Doğru yola çıkıyoruz. Kurşunlu Kaplıcaları’na geçiyoruz. Kaplıcalarda sahlep ve kahve keyfi yaptıktan sona Bir sonraki durağımız Karahayit köyü olmakta, karahayit köyünde kırmızı su Pamukkale’deki sıcak su kaynağına benzer yapısıyla dikkat çekmekte, Karahayıt kırmızı suyun ilgi çeken özelliği, beyaz travertenlerin aksine kırmızı su travertenlerinden oluşması. Karahayıt’taki şifalı kırmızı sular, travertenleri de kırmızımsı bir renge boyuyor. Öğle yemeğimimizi Karahit köyüyunde alıp termal imkanlardan faydalanmak için otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği saatine kadar dileyen misafirlerimiz 5 Yıldızlı ve bolgenin tek delüxe otelinde Türk Hamamından, Termal havuzundan ücretsiz faydalanabilir.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah zengin kahvaltımızı otelde aldıktan sonra otelin termal olanaklarından yararlanıyoruz. Oğlen 12 gibi otelden çıkışımızı yapıyor ve  10 dakkalık otobus yolcuğunun ardından Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine  ulaşıyoruz.. Öğle saatlerinde Pamukkale manzarası eşliğinde açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Travertenlerin olduğu bölgeye çıkıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hâkim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Buradan sonra kısa bir yürüyüşle ulaşacağımız Apollon Tapınağı ve onun yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani CİN DELİĞİ ni görerek anlatımlarımızı yapıyoruz. Daha sonrasında Anadolu nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan HİERAPOLİS TİYATROSUnu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası, fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Daha sonrasında şehir surları dışında kalan hamam binası ve Anadolu nun en büyük nekropolünü ziyaret ediyoruz. Gün sonunda pamukkaleden ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde vardığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından bir başka MARTI TUR organizasyonunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  * Ulaşım

  * Rehberlik Hizmeti

  * 5* Otel Konaklaması (Hierapark Thermal & Spa Hotel Deluxe )

  *  Tüm Termal Hizmetler

  * Otelde alınan 1 sabah kahvaltısı ve 1 akşam yemeği 

  * Seyahat Sigortası 

  * Martı Tur refakati 

Fiyata Dahil Olmayanlar

  *Müze ve ören yeri giriş ücretleri 

  *Öğle yemekleri

  *Kişisel harcamalar

  *Spa ve Masaj Hizmeti

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 3000 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
3168TL
3258TL
3330TL
Word Kart
3168TL
3258TL
3330TL
Maksimum
3168TL
3258TL
3330TL
Axess
3168TL
3258TL
3330TL
Paraf
3177TL
3267TL
3450TL
CardFinans
3177TL
3267TL
3450TL

TANITIM VİDEOSU