Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Lavantalar ve Nilüferler Turu | Konaklamalı Tur - 800TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Lavanta ve nilüferler Sizleri bekliyor Tekne Turu Dahil Keçiborlu lavanta tarlaları ve Işıklı göl nilüferleri görmeye gidiyoruz. Üstelik Işıklı göl tekne turu dahil

Program

Gece saat 00:00 da İzmir den siz değerli misafirlerimizi belirlenen yerlerden alıyoruz.Yolda gerekli molalarımızı verdikten sonra Isparta'nın kuyucak ilçesine bağlı Keçiborlu köyüne ulaşıyoruz. Keçi borlu köyü mor çiçeklerle bezeli, uçsuz bucaksız lavanta tarlalarının olduğu bu köyde  Lavanta bahçelerinin hemen kıyısında kahvaltımızı alıyoruz. Ardından torosların eteğinde yetişmiş lavanta bahçelerini geziyoruz. Rehberlerimizin Tanıtımının Ardından Lavanta toplayıp güzel fotoğraflar çekilmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamada Birden yanınızda birden fazla kıyafet getirebilir rengarek fotograflar çekilebilirsiniz. Lavantalar arasında çevre gezisi yürüyüş yapabilir. Bahçemizin restorantında çay kahve içebilirsiniz. Lavanta kokulu köy gezimizi tamamladıktan hemne sonra Rotamızı Afyon istikametine doğru çeviryoruz. Denizli’nin Çivril ilçesinde bulunan Işıklı Göl’e doğru yola çıkıyoruz 1.5 satlik bir yolculuğun ardından Çivril'e bağlı Işıklı Gölü'ne ulaşıyoruz. Doğal sit alanı ilan edilen Işıklı Göl, Büyük Menderes Nehri'ni besleyen kaynakların üzerinde bulunmaktadır. Pek çok su kuşu, ender bulunan balık türlerinin yanı sıra yeşille mavinin buluştuğu eşsiz doğası ve huzur veren manzarasıyla doğaseverlerin ilgisini çekmektedir burada alacağımız öğlen yemeğinin ardıından 4 kişilik teknelerde, göl yüzeyini kaplayan yılın yalnızca birkaç ayı görülebilecek nilüferlerin muhteşem görüntüleri eşliğinde keyifli bir tur yapacağız. Tekne gezimiz sırasında zaman zaman fotoğraf çekmek için kısa molalar vererek, Bir sonraki durağımız Gökgöl sulak alanını gördükten sonra İzmir’e geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Bir sonraki Martı Tur Organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  - Lüks Araçlar İle Ulaşım 

  - Çevre Gezileri 

  - Rehberlik Hizmetleri

  - Araç İçi İkramlar

  - Işıklı Göl Tekne Turu

Fiyata Dahil Olmayanlar

  - Müze ören yeri giriş ücretleri

  - Öğlen Yemeği

  - Kişisel Harcamalar 

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 800 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
845TL
869TL
888TL
Word Kart
845TL
869TL
888TL
Maksimum
845TL
869TL
888TL
Axess
845TL
869TL
888TL
Paraf
847TL
871TL
920TL
CardFinans
847TL
871TL
920TL

TANITIM VİDEOSU