Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

2023 ÖZEL LİDYA OTEL YILBAŞI TURU 2 GECE 3 GÜN | Konaklamalı Tur275 - 3250TL

Kültür Turu
Program:

Kula Volkanları - Peri Bacaları - Kurşunlu Şelalesi

Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

LİDYA OTEL 2023 YILBAŞI PROGRAMI

Program

 1. GÜN

 

Sabah saatlerinde siz değerli yolcularımızı belirlenen yerlerden (üçyol, şirinyer, karşıyaka, bornova) aldıktan sonra turumuza başlıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz sabah kahvaltımızın ardından  Volkanik Bölgeyi görmek üzere yola çıkıyoruz. KULA VOLKANLARI’nın günümüzden 10 ile 30 bin yıl önceki faaliyetleri ile oluşturduğu VOLKANİK BÖLGE’yi geziyoruz. (İlkçağda Katekekaumene (yanık yöre) adıyla bilinen Kula’ya geliyor ve gezimize önce KULA JEOPARK bölgesini dolaşıyoruz.Yaklaşık 300 kilometrekare alan kaplayan Jeopark sahası kabaca 1 milyon yıl önce başlayıp ara, ara 15bin yıl öncesine kadar süregelen volkanik patlamalar sonucu oluşmuş. BÖLGE DÜNYA’NIN İLK OLUŞUM EVRESİNDEKİ HALİ OLMASI NEDENİYLE UNESCO tarafından, özel bölge ilan ve 4 eylül 2013 tarihinde Türkiye’nin ilk ve tek ,Dünya’nın ise 100 Jeopark alanından 99. su olarak koruma altına alınmıştır.) Bura da Kapadokya’dakilerinin benzeri PERİ BACALARI, VOLKAN KONİLERİ ve KRATERLERİ gibi volkanik oluşumları görüyoruz. Sizlere vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotoğraf çekme ve çevreyi keşfetme imkanı da bulabiliriz. Daha sonrasında siz değerli misafirlerimizi günün yorgunluğunu atmak ve akşama kadar dinlenmek için otelimize doğru  yola çıkıyoruz. ( Lidya Sardes Otel)

  Yılbaşını geçireceğiniz otelimiz beş yıldızlı olmakla beraber Termal Otel olma özelliğine sahiptir. Akşam yılbaşı kutlamasından hemen once günün yorgunluğunu atmak için siz değerli misafirlerimiz otelimizde ki termal havuz, spa, hamam, buhar odası gibi  hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

 • Akşam yemeğinde ise  siz değerli misafirlerimize  Çerkez Tavuğu, İçli Köfte, tereyağlı Pilav, gibi bir çok leziz yemek ve tatlı eşlik etmekle beraber yerli alkol ve alkolsüz içecekler eşlik etmektedir. Gece çorbası olarakta Kelle Paça çorbası vey a Mercimek ikramımızdır.
 • Çocuklar için ise başka bir salonda açık büfe ve animasyon eğlence mevcuttur.

2. Gün

 

Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından bir önceki günün yorgunluğunu atmak ve otelin imkanlarından faydalanmak üzere sizlere serbest zaman verilmektedir.

 

 

 

 

3. Gün

 Otelde aldığımız sabah kahvaltısının ardından siz değerli misafirlerimizle İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz sırasında ilk durağımız bir doğa harikası olan Kurşunlu Şelalesi oluyor. Burada sizlere doğanın keyfini çıkaracağız ve hatıra fotoğrafları çekilmeniz için serbest zaman verdikten sonra bir başka MARTI TUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle ayrılıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  DAHİL OLAN HİZMETLER

  Ulaşım

  Rehberlik

    Gezi Sigortası

  Acente Refakati

  5 Yıldızlı Otelde Konaklama ve Yılbaşı Eğlencesi

   Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

  Spa, Hamam, Termal Havuz

Fiyata Dahil Olmayanlar

  DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  Öğlen Yemeği

   Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

   

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 3250 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
3432TL
3530TL
3608TL
Word Kart
3432TL
3530TL
3608TL
Maksimum
3432TL
3530TL
3608TL
Axess
3432TL
3530TL
3608TL
Paraf
3442TL
3539TL
3738TL
CardFinans
3442TL
3539TL
3738TL

TANITIM VİDEOSU