Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Bansko Kayak Turu Bulgaristan 6 Gün | Konaklamalı Tur289 - 259TL

Kültür Turu
Program:

zmir- Kapıkule

Bansko

Sofya

St. Nedelya kilisesi, Rotonda kilisesi, Rus ve Ayasofya kiliseleri Aleksander Nevski Kadetrali, Başbakanlık, Parlemento, Sofya Üniversitesi, NDK UlusalKültür

İzmir dönüş

Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

Kış tatili sevenler kayak ve eğlence tutkunları için eşsiz bir destinasyon Bansko sizleri bekliyor

Program

1.Gün İzmir – Bansko

İzmir'de ki buluşma noktalarından hareketle Edirne üzerinden Kapıkule’ye yolculuk. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk ve çıkış işlemlerinin ardından Bulgaristan ülkesine giriş ile Bansko gece yolculuğu.


2.Gün Bansko

Sabah erken saatlerde Bansko’ya varış. Kolay, orta ve zor derecelerde toplamda 72 km uzunluğa sahip, Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış, Dünya Şampiyonu AlbertoTomba’nın kayak yaptığı ve Tomba pisti olarak anılan 2600 metreden başlayan pistler sizleri bekliyor. Geceleme Bansko otelde.

 

3.Gün Bansko

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde.


4.Gün Bansko

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan günübirlik Sofya turuna katılabilirler (50 EUR). Panoramik Sofya şehir turumuzda; Balkanların en büyük kilisesi olan AlexsanderNevskiKatedrali , Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi, panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Akabinde meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ile fotoğraf molasının ardından şehrin simgesi olan Banya Başı camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zamanın ardından Bansko konaklama noktasına transfer. Geceleme otelde.


5.Gün Bansko

Otelde alınan kahvaltının ardından tüm gün Bansko pistlerinde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapmanın dışında Bansko Kasabası'nın tarihi ve doğal güzelliklerini keşfedebilirler. Geceleme otelde.


6.Gün Bansko, İstanbul

Otelde alınan kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve araçla buluşma. Buluşmanın ardından İstanbul dönüş yolculuğu. Kapıkule sınır geçişi ile Türkiye topraklarında devam eden yolculukla İzmir başlangıç noktalarına varış ile program sonu.

 

 

Fiyata Dahil Olanlar

  * Lüks otobüsler ile ulaşım
  * Tercih edilen otelde 4 Gece konaklama
  * Sabah kahvaltıları
  * Araç Rehberliği
  * Tesis ve Bölge Rehberliği
  * Araç içi su ikramı
  * Gümrük Vergileri
  * Şehir vergileri
  * Tüm otoban, otopark ve check – point giderleri
  * Kayak ekipmanları kiralama ve eğitim desteği
  * Otel – Casino – Otel Ücretsiz transfer

Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Yurt dışı çıkış fonu
  * Vize ücreti ve hizmet bedeli
  * Skipass ve kayak kiralama ücretleri
  * Ekstra geziler
  * Kişisel harcamalar
  * Yurt dışı çıkış harcı

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 259 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
274TL
281TL
287TL
Word Kart
274TL
281TL
287TL
Maksimum
274TL
281TL
287TL
Axess
274TL
281TL
287TL
Paraf
274TL
282TL
298TL
CardFinans
274TL
282TL
298TL

TANITIM VİDEOSU