Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

Pamukkale Termal Denizli Bozdağ Turu | Konaklamalı Tur - 350.00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

pamukkale termal otel konaklamali denizli bozdag niffer turu

Program

1. GÜN: Sabah , Saat 07:00’ da siz değerli misafirlerimizi alarak, yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde kahvaltımızı aldıktan sonra Selçuk - Aydın – Nazilli güzergahı ve Denizli – Tavas üzerinden, Bozdağ’da 2400 metre rakımda bulunan Nikfer Kayak Merkezine hareket ediyoruz. Nikfer Kayak Merkezine ulaştıktan sonra kış sporları yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Eşsiz kar manzarası eşliğinde öğle yemeği yemeğimizi de burada alıyoruz. Araçlarımızda toplanıp Bağbaşı yaylasına gidiyor teleferikler ile (ekstra) yaylaya çıkıyor eşsiz doğa manzarasında fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Araçlarımızda toplanıp KARAHAYIT’ ta yer alan Termal Otelimize yerleşiyor ve termal havuz keyfimizi yaşıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde...

2.GÜN: Sabah belirlenen saatte kahvaltımızı aldıktan sonra ilk durağımız Termal Otelleri ve kaynaklarıyla meşhur Pamukkale Travertenlerine benzeyen, daha renkli bir görüntüye sahip olan Karahayıt’ ta vakit geçirdikten sonra Pamukkale’ ye doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız hem UNESCO DOĞAL MİRAS LİSTESİNE hem de UNESCO KÜLTÜREL MİRAS LİSTESİ’nde bulunan HİERAPOLİS ANTİK KENTİ ve PAMUKKALE TRAVERTENLERİ. Aziz Yuhanna İncilinde bahsi geçen 7 kiliseden bir tanesi olan , tapınakları ve şifalı sularıyla meşhur , Kutsal Şehir olarak adlandırılan Hierapolis Antik Kenti’nin günümüze ulaşmış Roma dönemine ait Antik Tiyatrosunu , Kehanet ve Müzik tanrısı Apollon Tapınağını , Yer altı tanrısı Hades’e adanmış ve Cin Çukuru olarak adlandırılan Plutonium’u , Nymphaeum’u ( Anıtsal Çeşme ) , Frontinus Caddesi ve Kapısını ve Latrinaları gördükten sonra Pamukkale’nin meşhur travertenlerinde serbest zaman alıyoruz. Belirlenen saatte tekrar buluşuktan sonra Öğle yemeğimizi alıyor ve haraket ediyoruz. İzmir’e dönüş yolunda Buldan’a uğruyoruz.Tekstil cennetin de serbest zaman sonrasında İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.İzmir’e vardığımızda Bir başka MARITUR organizasyonunda görüşmek üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  *Bir gece Yarım Pansiyon Otel Konaklaması

  *Otelde Alacağımız Akşam Yemeği

  *Otelde Alacağımız Sabah Kahvaltısı

  *Lüks Otobüslerle Ulaşım ve Çevre Gezileri

  *Otobüs içi İkramlar

  *Profesyonel Rehberlik Hizmeti

  *Seyahat Sigortası

  *MARTI TUR REFAKATİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

  * Müze Ören Yeri, Teleferik ve Milli Park Giriş Ücretleri

  * Yolda giderken alınacak Sabah Kahvaltısı, dönüşte yolda alınacak Akşam Yemeği ve molalarda alınacak yiyecek ve içecekler…

  * Öğle Yemekleri

  *Otel Minibar Ücretleri ve Alınacak EKSTRA Yiyecek ve İçecekler.

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 350.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
370TL
380TL
389TL
Word Kart
370TL
380TL
389TL
Maksimum
370TL
380TL
389TL
Axess
370TL
380TL
389TL
Paraf
371TL
381TL
403TL
CardFinans
371TL
381TL
403TL

TANITIM VİDEOSU