Kayak Turları   |   Konaklamalı Turlar   |   Günübirlik Turlar               

İstanbul Kültür Turu | Konaklamalı Tur - 529.00TL

Kültür Turu
Aradıgınız Tur tarihi Yoksa:
Hemen Bizimle iletişime geçiniz...
Sizin için turu açalım

İzmir çıkışlı İstanbul kültür turları

Program

1.GÜN : 
Gece Belirlenen Saatte siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz , uygun tesislerde molalarımızı vererek sabah saatlerinde İstanbul da kahvaltı molamısı veriyoruz.
2.GÜN : 
Kahvaltı sonrası ŞİLE ye geçiyoruz. Burada ilk olarak Türkiye nin en büyük Dünyanın da ikinci büyük Feneri olan ŞİLE FENERİ gezisi ile başlıyoruz. Daha sonra Şile Çarşısında verilen serbest zamanda Arzu eden misafirlerimiz ünlü Şile bezlerinden yapılmış ürünleri alma fırsatı da bulabilirler. otobüslerimize binip gezimize doğayla romantizmin iç içe olduğu AĞVA ile devam ediyoruz. Bu Şirin yerde arzu eden misafirlerimiz tekne turuna katılabilirler ve belirlenen saatte araçlarımızda olduktan sonra İstanbul a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız olan EYÜP SULTAN a geçiyoruz, dualarımızı ediyoruz ve akşam çaylarımızı HALİÇ manzarası eşliğinde PIERRE LOTI tepesinde içiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için hotelimize yerleşiyoruz. 
3.GÜN : 
Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra ilk durağımız Sultan Ahmet meydanına geçiyoruz ve sırasıyla , sultan Ahmet cami , Yerebatan sarnıcı , Topkapı sarayı , Ayasofya rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Belirlenen aracımızda olduktan sonra Dolmabahçe Sarayını gezme imkanı buluyoruz , arzu eden misafirlerimiz ile İstanbul boğaz turu yapıyoruz ve hotelimize geliyoruz , Akşam için hazırlanıp hep beraber KUMKAPI eğlencesine gidiyoruz…. Bu güzel gece sonrası otobüsümüzle hotelimize tekrar geri geliyoruz.
4.GÜN : 
Sabah kahvaltımızı Hotelimizde aldıktan sonra EMİNÖNÜ hareket ediyoruz ve bizi bekleyen teknemiz ile BÜYÜK ADAYA doğru yolculuğumuz başlıyor , Büyükada da arzu eden misafirlerimiz faytonlara ve bisikletlere binip ada turu yapabilir , diğer misafirlerimiz çarşıda dolaşabilirler , belirlenen saatte teknemizde buluşup Üsküdar a hareket ediyoruz , Üsküdar da teknemizden inip otobüsümüzle Kız Kulesini gördükten sonra izmir e doğru yola çıkıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

  -ULAŞIM 
  - 4* GÜNEŞ HOTEL 2 GECE KONAKLAMA 
  - HOTELDE 2 SABAH KAHVALTISI 
  - HOTELDE 1 AKŞAM YEMEĞİ 
  - KUMKAPI AKŞAM YEMEĞİ VE EĞLENCE 
  - BÜYÜK ADA TURU 
  - 1618 SAYILI SİGORTA 
  - REHBERLİK HİZMETİ 
  - FERİBOT GEÇİŞLERİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

  - MÜZE, ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ 
  - PİER LOTİ TELEFERİK 
  - BOĞAZ TURU 
  - HOTELDE EXTRA İÇECEKLER 
  - KUMKAPI EXTRA İÇECEKLER

ÖNEMLİ NOTLAR: Lütfen Okuyun!!

    Martı Tur Turizm(İzmir MT Tur Seyahat Acentası) hava, yol ve olağan üstü oluşabilecek durumlardan dolayı değişiklik hakkını saklı tutar.

    Yanınızda otobüste rahat uyumak için yolculuk yastığı bulundurmanızı tavsiye ederiz.

    Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

    Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte katılmak kaydı ile geçerlidir.

    Turlarımız, Turumuza Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre; 10-15 Kişi Arası Katılımlarda Özel Tasarım Minibüslerimiz ile, 15-25 Kişi Arası Katılımlarda Lüks Küçük Otobüslerimiz ile, 26 Kişinin Üzeri Katılımlarda ise Otobüslerimiz ile Yapılacaktır.

Değerli Misafirlerimiz,

Katılmak istediğiniz tur programına ön rezervasyon ya da kesin kaydınızı aşağıdaki formu doldurarak yapabilirsiniz.

Kesin kaydınız için tur tarihinden en az 1 gün once KAPORA(Ön ödeme) yapılması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Ön ödeme yapılmamış rezervasyonlar tur tarihinden bir gün önce saat 18:00 da iptal edilir.

Ofislerimize gelip ödeme yapabileceğiniz gibi Rezervasyon yaptıktan sonra hesap numaralarına TURUN ADI-TARİHİ/İLETİŞİM KİŞİSİ/ KATILIMCI SAYISI sırasıyla yazılarak tur bedelini veya kapora(ön ödeme) yatırabilirsiniz.

Satın Al ön ödeme yap butonu ile kolayca tüm turlarıma rezervasyon yaptırabilir, ön ödeme veya tamamını kredi kartınızla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Online ödeme tüm kredi kartlarına taksit imkanı tanımaktadır.

Ödemeyi yaptıktan sonra kaydınızın onayı için bizlere mail/telefon ulaşmanızı rica ederiz.

Kredi Kartı Taksit

Taksit şeçekleri --- Tek çekim: 529.00 TL

Kredi Kartı
3 Taksit
6 Taksit
9 Taksit
Bonus Kart
559TL
574TL
587TL
Word Kart
559TL
574TL
587TL
Maksimum
559TL
574TL
587TL
Axess
559TL
574TL
587TL
Paraf
560TL
576TL
608TL
CardFinans
560TL
576TL
608TL

TANITIM VİDEOSU